Dále doporučujeme

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, příroda, zločin a právo, náboženství a křesťanství, filozofie, chemie, stavebnictví, sport, literatura, věda, zkratky, psychologie, český jazyk, materiály, různé, ekonomie a ekonomika, technika, internet, matematika, nástroje, kultura, politika, latina, fyzika atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, žurnalisté a novináři, lékařství, školství a vzdělávání, osobnosti, křesťanství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, mytologie, politika, státní správa atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Strategie, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Karetní a podobně.

World wide web, internet

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak importovat následující typy souborů: písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: weby, zadarmo, volný čas, webové stránky, Obrázek hnědé vajíčko, Vlajky států světa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor, Obrázek s hnědou kraslicí, Počítačové tapety pro Windows, Obrázky, kliparty, info, počítače

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, hudební zkratky, geocaching, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace apod.

Informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:Ilustrační obrázky, F, cestování, zeměpis, Obrázek ošatka s vajíčky, Hry pro dívky online, odkazy, Online hry zdarma, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, Hry pro kluky, Dopravní značky, Obrázky vlajek měst ČR

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Síť

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Florida Panthers, Country, Američané, Nobelova cena, Politik, Gymnasté, NHL, Brno, Exilový prezident, Spisovatel, HIV pozitivní, Česká královna, Miliardář, Komik, Československo, Poslanec, Slovák, Ministři, Komunista, Vražedkyně, Rakušan, Orlík, Druhá světová válka, Kancléř, Prezidenti, Dabérka, Režisér, Textař, Pedagog, Imitátor, Poslanci, Hokej, Žhavé výstřely, Hejtman, První republika, Olympijští vítězové apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Maryland, Pensylvánie, Havaj, Washington, Minnesota, New Jersey, Delaware, Jižní Karolína, Arkansas, Virginie, Nevada, Illinois, Wisconsin, Rhode Island, Aljaška, New Hampshire, Louisiana, Oregon, Ohio, Tennessee, Missouri, Nebraska, Wyoming, Massachusetts, Mississippi atd.

Klíčová slova: hyperlinky, zábava, Seznam vlajek amerických států, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Online testy a kvízy zdarma, internet, Full HD tapety ke stažení, Sara Shimada, Wallpapers na plochu PC, Online testy a kvízy zdarma, URL, zdroje informací

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Doporučené odkazy

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Relaxační hry, Střílečky, Adventury, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Akční hry a tak dále.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: pro děti, internetové stránky, výukové pomůcky, Obrázky na plochu, kuriozity, F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Světové vlajky

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Adventury, Auta a závodní, Akční gamesky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vaření a smažení, online html5 hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Arkády a plošinovky apod.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. Naleznete zde Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit následující typy souborů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, internet a web, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky států USA, zdarma, tipy, pro dospělé, Online kasíno a ruleta, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, F, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled zkratek a akronymů, Přehled zkratek a akronymů, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Desktop computer wallpapers
Přáníčko Velikonoce jsou tady!
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení
Svátky, jmeniny, kalendář
Partnerské internetové stránky
Obrázek barevná kraslice
Doporučené internetové odkazy
Roztomilý zajíček
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázek žluté vajíčko
Obrázek košík s vajíčky
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Avril Lavigne
Athletic Bilbao club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.