Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, lékařství a medicína, nástroje, politika, hardware, technika, různé, zkratky, náboženství a křesťanství, zločin a právo, český jazyk, počítače, účetnictví, cestování, matematika, latina, materiály, jídlo, nápoje, software, nemoce, příroda, věda, psychologie atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit soubory následujících typů: internet a web, grafiku, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, dokumenty, systémové soubory, písma, fonty apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Oblíkačky, Adventury, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, online html5 hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, humor, weby, Velikonoční omalovánka vejce k vytištění, P, zadarmo, odkaz, Charlize Theron, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států USA, Tapety na PC zdarma ke stažení, A

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet, počítač, PC, smartphone, monitor, tablet, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Windows XP, SUSE Linux, Red Hat Linux, macOS, Windows 95, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 7. Wallpapery na tablet z kategorií fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, květiny, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1. Dostupné rozměry 360x760, 2048x1536, 1536x2048, 1920x1200, 360x720, 1152x864, 1366x768, 2560x1600, 1800x1440, 1680x1050, 412x846, 2560x2048, 800x1280, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1536x2560 atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Keywords:F, Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, Kliparty zdarma, Vtipná velikonoční přáníčka ke stažení, zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, Online biografie, životopisy osobností, Co je to Květná neděle?, Online hry zdarma, odkazy, A

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Relaxační hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry a tak dále.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, fórky, fóry

Chcete se uvolnit? černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Windows, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O škole, Frky o tchýních, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: tipy, zajímavosti, A, Obrázek fialová kraslice, Vánoční magazín, URL, výukové pomůcky, Maria Sharapova fotky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti, Životopisy osobností, č

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, dopravní prostředky, náboženství, nástroje a přístroje, halloween, smajlíci a emotikony, zvířata, nápoje, hmyz, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, rostliny, symboly, hudba, láska, osobnosti a lidé, stavby, Vánoce a Advent, zelenina, ženy a dívky, auta, ptáci atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, rostliny, zkratky, český jazyk, příroda, filozofie, školství, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, fyzika, hardware, nápoje, internet, chemie, kultura, materiály, jídlo, cestování, nástroje, technika, zločin a právo, literatura, matematika, počítače atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Adventury, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Barbie hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Deskovky, Farmářské hry, Logické hry apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie a podobně.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, stavby, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, symboly, láska, zelenina, zvířata, sport, náboženství, květiny, smajlíci a emotikony, nápoje, rostliny, hmyz, ovoce, dopravní prostředky, auta, věda, přístroje, halloween, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: volný čas, Online testy zdarma bez registrace, Hry pro kluky, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, doporučujeme, multimédia, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Filmy, filmová kamera, střih, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Obrázky na plochu počítače - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v počítač, notebook, monitor, smartphone, obrazovka počítače, tablet, PC, phablet, mobil, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Linux Mint, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Android, Windows 10, FreeBSD, SUSE Linux, macOS, Windows Me, Java ME. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, zvířata, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, květiny, kytky, letadla, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, rostliny, auta. Zvolit si můžete rozměry 1200x1920, 1440x960, 1920x1280, 375x812, 1600x1200, 1280x768, 2560x2048, 2560x1440, hi res 2560x1920, 2560x1600, 2048x1536, 1600x900, 1024x768, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1024x600 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Keramický adventní věnec, Recepty, Santa, Slámový adventní věnec, Striezelmarkt, Televize, Smrk, Přání, Vánoční koledy, Adventní svícen, Anglicky, Papírový vánoční stromek, Nový rok, Jezulátko, Křesťanství, Rostliny, Borovice, Jmenovky, LED svíčky, Neviňátko, Staroměstské náměstí, Osvětlení do oken, Adventní kalendář, Jedle, Píseň, Lindt, Adventní trhy, Špalda, Vánoční tapety, Jesličky, Václavské náměstí apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, New Jersey, Maine, Wyoming, Iowa, Delaware, Indiana, Nebraska, Arizona, Jižní Karolína, Minnesota, Illinois, Colorado, Wisconsin, Texas, Oregon, Rhode Island, Washington, Pensylvánie, Kentucky, Louisiana, Ohio, Kalifornie, Severní Karolína, Jižní Dakota, Connecticut atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Dopravní značení, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, kuriozity, Obrázky na plochu počítače, Vlajka Peru, cestování, Nejlepší hry pro dívky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, školství, počítače, Dopravní značení, Profesionální klub ledního hokeje Arizona Coyotes, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Obrázek barevná kraslice
Internet pornography videos images webcams
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Ottawa Senators
Pejsci na plochu PC ke stažení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty
Zajímavé webové stránky
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Online-casinos virtuelle casinos
Tipy na Partnerské weby
World countries and flags
Velikonoční přáníčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.