Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Barbie hry, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Online vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhulák, Monitor, Tablet, Tichá noc, Cesmína, Ježíš Kristus, PF, Vánoční tapety, Vánoční stromeček, Košíčky, LED svíčky, Jesličky, Jídlo, Vánoční trhy, Plzeň, Kinder, Staroměstské náměstí, Vídeň, Borovice, Dárky, Vídeňský punč, Vinná klobása, Vánoční punč, Jmelí, Pastýř, Korálky, Jingle Bells, Osvětlení do oken, Zdraví, Sněhová vločka, Adventní věnec apod.

Ftipy, vtipy, černý humor, kameňáky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipy, černý humor, kameňáky, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, humor, kuriozity, Státní vlajky všech států, ú, info, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Cameron Diaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu počítače

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, měny, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam státních vlajek, Celebrita Emma Watson, A, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Celebrity Tara Reid, školství, Online zeměpisné testy zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Síť, internet, počítače, hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New Jersey Devils, Obchodník, Dallas Stars, Mim, Filozof, Básník, Archivář, KHL, Novinář, Žhavé výstřely, Architekt, Vládce, Královna, Sochař, Fotograf, Rock ‚n‘ Roll, Druhá světová válka, AIDS, Státník, Češi, Voják, Vojevůdce, Sci-fi, Francouz, Hejtmani, Američané, Česká královna, Slovenští prezidenti, Vrah, Lord, Zlatý slavík, Teolog, Slováci, Faraon, Američan, Gymnasté apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: multimédia, zadarmo, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Los Angeles Kings, hyperlinky, výukové pomůcky, cestování, Svobodný software, Obrázky, kliparty, Wallpapers na PC, F, Seznam vlajek amerických států

Myšlenky, moudra, úsloví, bonmoty, aforismy, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, úsloví, bonmoty, aforismy, moudrosti, přísloví, . Naleznete zde citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, moudra o dětech, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Anekdoty, vtípky, fórky, fóry, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, fórky, fóry, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O mužích, O Somálcích, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit následující typy souborů: konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Členské země americké federace, URL, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, volný čas, odkazy, Onlinovky zdarma, Tým NHL Vegas Golden Knights, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, květiny, muži, rostliny, hmyz, jídlo a nápoje, ženy a dívky, dopravní prostředky, zelenina, auta, zvířata, láska, mapy, nápoje, stavby, přístroje, věda, ovoce, osobnosti a lidé, halloween, Vánoce a Advent, symboly, nástroje a přístroje atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby a hobby, psychologie, křesťanství, žurnalisté a novináři, zločin a právo, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, Spisovatelé a básníci, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, mytologie, fikce a fantasy, osobnosti, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, lékařství, nadpřirozené osoby, historie, národnost atd.

Informace, internet, počítače, hry

Klíčová slova: počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam souborových přípon, webovky, tipy, Tým NHL Chicago Blackhawks, Biografie slavných osobností, linky, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, odkaz, Nej hry online, Přáníčka zdarma, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Filmy, natáčení, střih
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pojem Dynování
Israel
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Chelsea Football Club
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Tipy na užitečné weby
Sexy Angelina Jolie
Historické vánoční ozdoby
Zajímavé webové stránky
Pejsci na plochu PC ke stažení
Blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.