Partnerské weby, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, důležité informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Wallpapery na tablet, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, Staré hry online, Puzzle online, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, č, Biografie Jennifer Lawrence, M, kuriozity, humor, zadarmo

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Naleznete zde Oblíkačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Adventury, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Deskovky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Farmářské hry, online html5 hry apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, hmyz, náboženství, sport, květiny, nápoje, halloween, zvířata, ovoce, symboly, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, jídlo a nápoje, auta, muži, rostliny, stavby, hudba, láska, osobnosti a lidé atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v monitor, displej, tablet, phablet, notebook, ultrabook, mobil, počítač, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows 95, FreeBSD, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, macOS, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fantasy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, nature - příroda, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, ptáci, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 360x720, 393x786, 375x812, 1280x854, HD 1280x720, 4800x1200, 1536x2048, 1152x864, 1440x2560, 412x846, 854x480, 1080x1920, 750x1334, 640x480 atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:info, Přehled zkratek a akronymů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, tipy, FarmVille social network browser game, internetové stránky, školství, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Celebrita Brooke Shields, Nejlepší zeměpisné kvízy, V, zdroje informací

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Naleznete zde Velikonoční hry, Vánoční online hry, Karetní, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní a podobně.

černý humor, fóry, ftipy, vtípky, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, ftipy, vtípky, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji apod.

Náš tip, důležité informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, literatura, filozofie, matematika, psychologie, různé, materiály, nástroje, internet, bankovnictví, příroda, fyzika, latina, zločin a právo, technika, rostliny, ekonomie a ekonomika, český jazyk, software, náboženství a křesťanství, věda, politika, cestování, lékařství a medicína atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Dopravní značky, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, počítače, internet, pro děti, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, zábava, hyperlinky, webové stránky, Obrázky vlajek měst ČR

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Internet, síť, důležité informace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Webové online testy zdarma, Poker online, Hry pro nejmenší online, Hry pro dívky online, Super free web games zdarma, Přání k narození dítěte, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Wallpapers na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro displej, tablet, počítač, obrazovka počítače, phablet, mobil, monitor, notebook, smartphone, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows 98, Windows Server 2012, Windows XP, Linux Xubuntu, OSX, Linux Fedora, Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Mac, SUSE Linux. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, noční města, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, příroda, krajina, květiny, kytky, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, rostliny, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, auta, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí. Zvolte si z rozměrů HD 1280x720, 750x1334, 1440x900, 375x667, 768x1024, 1600x900, 2560x1440, 2560x2048, 2560x1600, 1152x768, 854x480, 360x760, 1366x1024, 1200x1920, 1152x864, 412x846 atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Wallpapery na tablet - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. lze použít v mobil, tablet, počítač, mobilní telefon, phablet, notebook, monitor, PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Java ME, macOS, Windows XP, Windows Server 2012, Red Hat Linux, OSX, Mac, Windows 2000. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní wallpapery, fraktály, Rally, závody aut, květiny, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, Formule 1, zvířata, tenisté a tenistky, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 1920x1280, 2560x2048, 1440x2560, 1440x960, 1366x1024, 1920x1200, 800x1280, 1800x1440, 393x786, 412x846, 1536x2560, 2048x1080, 1280x720, 375x667, 2560x1440, 1152x1920 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, školství a vzdělávání, zločin a právo, fikce a fantasy, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, historie, profese a zaměstnání, vlastnosti, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, filozofie, politika, žurnalisté a novináři, umělci a umění, lékařství, křesťanství, poruchy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie atd.

Síť, důležité informace

Klíčová slova: odkazy, zeměpis, Státní vlajky států světa, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, H, Blahopřání nejen k narození miminka, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, č, Počítačové tapety pro Windows, URL, pro dospělé, Minnesota Wild, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Antistresové omalovánky pro dospělé
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tým NHL New York Rangers
Bridge
Odkazy na zajímavé weby
Omaha hold em poker
Zajímavé webové stránky
Gratulace, přáníčka k narozeninám a jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Hazard games
Vlajka hlavního města Praha
Linky na partnerské weby
Texty blahopřání
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.