Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američané, Historik, Slovenští prezidenti, Normalizace, Prezident, Architekt, HIV pozitivní, Hejtmani, Stoletá válka, Žhavé výstřely, Charta 77, Skladatel, Orlík, Žijící, Avangard Omsk, Francie, Češi, Čeští králové, Hokejisté, Itálie, Pedagog, Prezident USA, Imitátor, Hudebnice, Rock ‚n‘ Roll, Právník, Nežijící, Rakousko-Uhersko, Voják, Básníci, Esejista, Pop, Textař, Komunisté, Masový vrah, Prezidenti USA apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: tipy, zajímavosti, internet, Online vánoční magazín, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, odkazy, Přehled souborových přípon, cestování, Obrázek Velikonoční králíček, Onlinovky zdarma, Super online flash hry, Biografie slavných osobností, zeměpis

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, hmyz, auta, ptáci, nástroje a přístroje, zvířata, věda, květiny, přístroje, symboly, dopravní prostředky, nápoje, muži, stavby, hudba, ovoce, osobnosti a lidé, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, mapy atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Auta a závodní, Hannah Montana, Oddechové hry, online html5 hry, Adventury, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Puzzle a skládačky apod.

Keywords:P, Online testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, školství, Tým NHL Winnipeg Jets, pro dospělé, zdarma, zdroje informací, Obrázek zelená kraslice, weby, Vánoční web, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Ftipy, fórky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O mužích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Windows, O škole, O manželství apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: internetové stránky, URL, B, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Městské a obecní prapory obcí ČR, V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, volný čas, Vlajky spojených států amerických, zábava, Nejlepší online hry zdarma

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní neděle, Vánoční koledy, Monitor, Lindt, Nový rok, Štóla, Zdraví, Jedle, Striezelmarkt, Neviňátko, Láska nebeská, Adventní věnec, Blahopřání, Vánoční světýlka, Koledy, Windows, Písnička, Linux, Kapr, Rostliny, Jmelí, K Vytištění, Staroměstské náměstí, Vánoce, Jingle Bells, Hostina, Pro děti, Přání, Adventní svícen, Stromeček, Ježíš Kristus apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, tablet, notebook, smartphone, displej, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows NT, Linux Mint, OSX, SUSE Linux, Red Hat Linux, Android, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, hudební tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, wallpapery, dopravní prostředky, letadla, auta, zvířata, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 1366x1024, 750x1334, 1600x900, 360x760, 2160x3840, 1280x960, 1920x1200, 2560x1440, 1440x960, 2560x1600, 1280x768, 1600x2560, 800x1280, 1920x1440, 1024x600 atd.

Obrázky na PC - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v ultrabook, PC, tablet, počítač, mobil, displej, notebook, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy OSX, Lubuntu, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 10, Windows 98, Slackware, Windows NT, macOS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, květiny, nature - příroda, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, vesmír, kosmos, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, zvířata, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 393x786, 3200x1800, 800x600, 768x1024, 2048x1080, HD 1280x720, 360x720, 1920x1200, 1080x1920, 1440x2560, 2560x1600, 1280x960, 2560x1920, 1152x1920, 1366x768, 2048x1536 atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, hmyz, nápoje, ptáci, sport, auta, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, květiny, ovoce, muži, náboženství, zvířata, přístroje, symboly, rostliny, hudba, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, halloween, dopravní prostředky, láska atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, čím prohlížet následující typy souborů: systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online velikonoční hry zdarma, webovky, linky, odkaz, Obrázek Velikonoce, doporučujeme, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, hyperlinky

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Vtípky, vtipy, černý humor, fóry, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, černý humor, fóry, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky ze života, O Němcích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, národnost, umělci a umění, křesťanství, záliby a hobby, historie, zločin a právo, státní správa, politika, nadpřirozené osoby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, věda, přezdívky, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, mytologie, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Kliparty zdarma, pro děti, humor, V, Prapory regionů a království, Velikonoční omalovánka vejce k vytištění, webové stránky, Dopravní značky, Státní prapory, F, Vlajky států světa, Obrázky zdarma, Tapeta na plochu Velikonoční zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Desktop computer wallpapers
Tým NHL Boston Bruins
Zajímavé webové stránky
Madonna
Download music, mp3, movies, videos
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční hra chytání vajíček
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Julia Stiles fotky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánka velikonoční vajíčka
Vlajky států jižní Asie
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Grunge rock music
Obrázek černé vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.