Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, V, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, F, Hry pro kluky, Online vánoční magazín, Minnesota Wild, Obrázky vlajek měst ČR, Staré hry online, č, zadarmo

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, tablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, phablet, displej, PC, smartphone, notebook, počítač a pro operační systémy Linux Mint, Windows 10 Mobile, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows NT, BlackBerry OS, Windows XP, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Chrome OS. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, květiny, kytky, příroda, krajina, hudební tapety, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, noční města, adventní a vánoční tapety, rostliny, wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, zvířata, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry HD 1280x720, 1024x768, 1600x1200, 360x760, 2560x1600, 1920x1200, 1280x800, 1152x768, 1024x600, 1280x854, 360x720, 854x480, 1280x1024, 1440x960, hi res 2560x1920, 800x600 atd.

Aforismy, myšlenky, moudrosti, výroky, motta, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, myšlenky, moudrosti, výroky, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Keywords:tipy, pro dospělé, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kate Moos, zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, zábava, linky, humor

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Maine, New Jersey, Arizona, Ohio, Severní Karolína, Mississippi, Kentucky, Rhode Island, Alabama, Delaware, Minnesota, Kalifornie, Florida, Havaj, Vermont, Missouri, Massachusetts, Louisiana, Oregon, New York, Georgie, Aljaška, Nevada, Washington, Nebraska, Tennessee atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: školství, Super free web games zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Aston Villa FC, Wallpapers na PC ke stažení, Biografie známých osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Úspory a spoření, Online životopisy, biografie, Dopravní značky, info, Státní prapory všech států

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Síť, všeobecné informace zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

černý humor, frky, ftipy, fóry, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, frky, ftipy, fóry, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, křesťanství, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, osobnosti, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, psychologie, politika, národnost, politici, historie, profese a zaměstnání, lékařství, umělci a umění atd.

Klíčová slova: webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací, Tým NHL San Jose Sharks, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky a kliparty zdarma, Omalovánka s velikonoční kraslicí, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, zeměpis

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Bojové hry, Adventury, Sportovní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Logické hry, Relaxační hry, Závody aut, Strategie, Akční hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Pro dívky a tak dále.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: počítače, Nej hry online, Seznam vlajek amerických států, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkazy, Kristin Kreuk, internetové stránky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, A, Slovník pojmů Co je to?, URL, Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Narozeninová přání a přáníčka
Lucy Liu sexy photos
Partnerské internetové stránky
Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení
Celebrita Jessica Biel
Zajímavé webové stránky
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Grenada
Odkazy na užitečné webové stránky
Tým NHL New York Islanders
Obrázky malovaných vajíček
Tipy na Partnerské weby
Přání k jmeninám
Wallpapery, omalovánky, spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.