Brooke Burke profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Zajímavé weby
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Brooke Burke

Brooke Burke obrázek

profil Brooke Burke

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Brooke Burke. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Brooke Burke? Kolik váží, kolik měří Brooke Burke? Jaké jsou míry Brooke Burke? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Brooke Burke se narodila 1971-09-08. Měří 173 cm. Váží 50 kg. Míry Brooke Burke (prsa-boky-pas) jsou 92-56-88.

Křestní jméno:Brooke
Příjmení:Burke
Povolání:modelka
Datum narození:1971-09-08
Míry:92-56-88
Výška:173 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://brookeburke.gleeze.com/
Místo narození:Hartford, Connecticut, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Brooke Burke foto a fotky Brooke Burke.

Náš tip: Víte kdo je to Ashle Simpson?

English version of bio, Brooke Burke biography, profile you can found here


Brooke Burke photo

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Vendula Fialová

Vendula Fialová je česká divadelní a seriálová herečka, moderátorka. Fialová se narodila v Ostravě. Od šesti let se věnovala tanci v klubu Akcent (disco dance a show dance). Tanci se věnovala celkem 11 let, během kterých se zúčastnila spousty soutěží, mistrovství republiky, Evropy...

Dagmar Jandová

Dagmar Jandová, pro většinu českých televizních diváků známější pod přezdívkou Kvízová dáma, je meteoroložka Českého hydrometeorologického ústavu. Narodila se 11. června 1979 v Praze a v roli soutěžící si prošla několika televizními soutěžemi.Uspěla v soutěži Nejslabší, máte...

Sexuální asistentka

Sexuální asistentka je proškolená pracovnice, která nabízí za úplatu své služby handicapovaným osobám, lidem se znevýhodněním nebo seniorům. Pomáhá při práci se sexualitou, poskytuje jak poradenství, tak sexuální interakci. Sexuální asistentka si služby si s klienty domlouvá...